ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ РОБОТИ КОЛЕКТИВУ НА 2023- 2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.     Створити сприятливі умов для сталого розвитку особистості, здатної до життєтворчості та самореалізації. Використовувати гнучку систему форм організації навчально-виховного процесу, збалансованість дитячих можливостей у різних сферах життєдіяльності; формувати у вихованців навички спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми; берегти субкультуру дошкільного  дитинства та емоційне благополуччя всіх суб’єктів освітнього процесу.
2.   Активізувати національно - патріотичне виховання  у контексті розвитку духовного потенціалу  дитини, формування її осмисленої, цілеспрямованої продуктивної взаємодії зі світом людей, природи, техніки та різними галузями знань про довкілля.
3.  Приділити особливу увагу  збереженню життя та зміцненню здоров’я вихованців. Забезпечити  збалансованість фізичного, психічного і соціального розвитку;    безболісної адаптації до змінних умов життя

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

на 2023– 2024 навчальний рік

по комунальному закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 37 «ВЕСЕЛКА»

Інваріантна складова

Назва

груп

В них

дітей

1.

Базовий компонент дошкільної освіти в  Україні

Авт. кол-в: Богуш А.М., Бєлєнька Г.В., Долинна О.П. ін..

2.

Програма розвитку дитини дошкільного віку«Українське дошкілля »

Білан О.І, Возна Л.М., Максименко О.Л. та ін.

Парціальні освітні програми

Кількість груп

В них дітей

1.

«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров”я та безпеки життєдіяльності детей віком від 3 до 6 років

Лохвицька Л.В.

2.

« Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності дошкільному навчальному закладі

Березіна О.М.

3.

«Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку

Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.

4.

«Вчимося жити разом»,   програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років

Піроженко Т. О., Хартман О. Ю