НАШІ ПЕДАГОГИ

У творчих педагогів - творчі діти.                                         Доброзичливі, турботливі, креативні  педагоги  працюють з малюками. Кожен з них  особистість і професіонал, тому наші вихованці , активні, з почуттям власної гідності, з впевненністю у власні сили,  крокують у  нове, шкільне життя.

Готовність колективу ДНЗ №37 «Веселка» працювати по-новому, це, насамперед, повага до вихованця та віра в його досягнення, позитивно-доброзичливі взаємини між всіма учасниками педагогічного процесу.

В своїй діяльності кожен педагог закладу  враховує базові можливості дитини та результативність її здобутків. Діагностичні обстеження проводяться в кожній віковій групі з урахуванням сучасних методик тестування, розроблені цікаві дидактичні матеріал, які оформлені з дотриманням естетичних та методичних вимог. Динаміка розвитку кожної дитини фіксується двічі на рік. Практичним психологом складені перспективні індивідуальні плани роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які мають проблеми у засвоєнні програмових вимог, що якісно впливає на організацію подальшої корекційної роботи.

Педагогічний колектив створює необхідні умови для балансу регламентованих видів діяльності та вільної гри дітей, де реалізуються і розвиваються творчі можливості кожного малюка. В дошкільній установі приділяється належна увага задоволенню потреб дітей та запитів батьків у функціонуванні гуртків, як додаткової організаційної форми освітнього процесу. Враховуючи можливості педагогічного колективу в закладі створені гуртки різного  спрямування:

-  театральний «Країна кольорових снів» -

/керівник гуртка=музичний керівник  /

-  дитячої хореографії  «Ассоль» -

/керівник гуртка Гостра Ю.В./

-  дитячий туризм «Веселі мандрівники» -

/керівник гуртка=інструктор з фізкультури Гостра Ю.В./

-  екологічний гурток « Дивосвіт»

/керівник гуртка Баранова Н.М./

Керівники гуртків працюють за власними авторськими проектами, використовуючи  досвіди роботи провідних педагогів України і зарубіжжя.

В своїй роботі педагоги  поряд з  традиційними формами занять,  використовують різні сучасні форми організації навчальних занять; міні-заняття, заняття з невеликими групами дітей, бінарні заняття у співдружності зі спеціалістами, враховувати провідний принцип організації життєдіяльності дитини в умовах дитячого колективу, коли більшість дітей може включатися за власним вибором або за пропозицією партнера-вихователя в специфічні види дитячої діяльності. Протягом всього дня вихователі підбирають необхідний матеріал, підтримують їхні інтереси, допомагають втілити задумане.

В дошкільній установі діє екологічний центр, де діти мають змогу поринути в світ природи, побачити різноманіття природи Землі та Космосу,  упевнитись в своїх знаннях та навичках в практичній діяльності, життєвої компетентності, яка формується при спілкуванні з Природою, спонукає до ощадливого  користування її ресурсами, берегти те, що маємо, витрачати з розумом.

Результати соціально-дидактичного аудиту  засвідчують достатньо високий рівень професійної компетентності педагогів закладу;  аналіз рівня кваліфікації, освіти, стажу, віку педагогів довів, що колектив знаходиться на достатньо високому рівні, працездатний, спільно з адміністрацією вміє досягти поставленої мети по забезпеченню реалізації прав дитини на здобуття якісної дошкільної освіти.